– MIŁE SŁOWA –

Lidia, mama Oliwierka

"raz jeszcze składamy podziękowania za ciepłe przywitanie i tak delikatne poprowadzenie Naszego Maluszka w jego pierwszej przygodzie sesyjnej...
Na pewno zapamięta Twoje delikatne dłonie i ciepły głos już na zawsze... może nie w pamięci lecz w serduszku.
I My rodzice dziękujemy, bo czuliśmy się bardzo bezpiecznie. Byliśmy spokojni o swoje, tak wyczekiwane maleństwo.
Wiedzieliśmy już od pierwszej chwili, że z Twojej strony spotka Oliwierka tylko to co najlepsze"

Ania, mama Szymusia i Daniela

“Wyjątkowa, cudowna, najlepsza fotograf na świecie. Sesja noworodkowa jak również świąteczna sesja rodzinna na bardzo wysokim poziomie, zdjęcia przepiękne, wyjątkowo uchwycone ujęcia. Mnóstwo ciepła dla tych najmniejszych modeli. Czas spędzony w studio jest zawsze magiczny. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!”

Beata, mama Mateuszka i Michała

Każdy z nas o tym marzy, a Tobie Asiu się udało. Połączyłaś pasje z pracą zawodową i to widać. Kochasz aparat, dzieci, zestresowanych rodziców. Oddając Tobie najcenniejsze co mamy - maluszka - możemy spokojnie przyglądać się i zazdrościć jak w ciągu kliki minut zasypia w Twoich ramionach i jest gotowe do sesji. Starszaki śmieją się ze zwariowanej cioci, która spogląda zza aparatu. Fantastyczny klimat i jeszcze lepsze zdjęcia.

Marta, mama Gabrysi i Zuzi

Najlepsza sesja zdjeciowa z cudownym podejściem do maluszków i "rodziców". Sesja przebiegła w cudownym klimacie z ogromnym poczuciem humoru i dobrą zabawą. Czas spędzony z Joasią leci szybko i beztrosko, a kawa jaką serwuje jest najlepsza w mieście. Gorąco polecam usługi Joasi i jej pomysły na nasze pociechy - pełny profesjonalizm!

Arleta

"Pełna profesjonalizmu i pozytywnej energii sesja fotograficzna. Polecamy każdemu, kto w miłym towarzystwie pragnie uwiecznić najszczęśliwsze momenty swojego życia. Sama sesja to po prostu fantastycznie spędzony czas, przebiegła sprawnie i bardzo przyjemnie. Będzie to dla naszej córeczki pamiątka na całe życie. Asia jest w pełni profesjonalna i co dla nas najważniejsze, kreatywna i z głową pełną niebanalnych pomysłów."

MYŚLISZ, ŻE JESTEM FOTOGRAFEM

DLA CIEBIE?

Menu