Sesja rodzinna na plaży | Police

SESJA RODZINNA NA PLAŻY | POLICE

Ciepły letni wieczór na plaży nad naszym Zalewem Szczecińskim. Mama, tata, dwie córeczki i babcia dziewczynek. Sesja rodzinna, czas beztroski, biegania bosymi stopami po piasku i skakania po wodzie. Zdjęcia robiliśmy trochę przy okazji, bo najważniejsza była dobra zabawa i miło spędzony rodzinnie czas.
Lenka, starsza dziewczynka, to wymarzona modelka, która przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie, wprost uwielbia zdjęcia, a ja jestem jej ogromną fanką. Każda sesja z nią dodaje mi skrzydeł i sprawia, że aparat nie chce mi się odkleić od ręki. Natomiast Lilunia, młodsza dziewczynka, to mała Iskierka, która nie ma czasu! Ma za to ogrom rzeczy do zbadania, zobaczenia i sprawdzenia. I obie śliczne jak laleczki ale jak człowiek spojrzy na mamę i babcię to nie ma wątpliwości, że nie mogło być inaczej.
A już najbardziej w tej rodzince to lubię to, jak dziewczynki traktują tatę – jakby był co najmniej ósmym cudem świata! Tata jest dobry na wszystko i potrzebny na każdym kroku. Najlepiej przytula, najlepiej podrzuca, najlepiej pociesza. On sam traktuje dziewczynki jak małe księżniczki. Chłop dwa metry, a te małe ślicznotki owinęły go sobie wokół małych paluszków.
Mało tych wpisów na moim blogu, bo czasu brakuje, żeby na bieżąco wszystkie sesje dodawać ale znalazłam naszą pierwszą wspólną sesję! Jeszcze Lenka była jedynaczką więc to naprawdę dawno temu. Zadziwiające jednak jest to jak bardzo podobnie opisałam te dwie sesje! Tutaj link do tej sesji: KLIKNIJ
Jeśli masz ochotę na podobną sesję swojej rodziny tutaj możesz sprawdzić:
Brak komentarzy
Dodaj komentarz...

Your email is never published or shared. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

Menu